• درباره ما

کالا سپهر جهان

نماینده انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی کنیتکس در ایران

چشم‌انداز کلی بنیانگذاران شرکت کالا سپهر جهان در اختیار قراردادن بهترین، حرفه‌ای‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات آرایشی برای رسیدن به نهایت زیبایی واقعی است. برای تحقق این هدف، شرکت کالا سپهر جهان در حال حاضر موفق به دریافت نمایندگی رسمی از برند کیون (محصولات تخصصی در زمینه مو و مراقبت از مو) از کشور هلند، برند کنیتکس (محصولات آرایش و مراقبت از ناخن) از کشور آمریکا و برند تروزانی(محصولات آرایش و مراقبت از ناخن) از کشور آلمان، گردیده است. تفکر و نگاه کاملا حرفه‌ایی و تخصصی به مقوله زیبایی و میک‌آپ، انگیزه اصلی و سرلوحه بینش کسب و کار ما است و بر همین اساس سعی خواهیم کرد تا همواره برترین‌ها را در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان خود قرار دهیم.

تخصص ما ارائه بهترین برندها برای دستیابی شما به نهایت زیبایی است

خدمات تخصصی:

از نخستین روز تاسیس این موسسه، ابداع و ارائه فراورده های آرایشی و بهداشتی ناخن که متناسب با الزامات دست اندرکاران صنعت باشد در دستور کار ما قرار داشته است. آزمایشگاه ما نقشی کلیدی در تحقق این خواسته ایفا نموده است ضمن آنکه شیمیدانان ما نیز هر ماهه صدها فرموالسیون را در این زمینه ابداع می نمایند و تنها بهترین فرموالسیون ها که توسط کارشناسان فن مورد آزمایش قرار گرفته و به تایید آموزشگران ما دست اندرکاران Kinetics رسیده باشند روانه بازار می شوند.

اشتیاق در عرصه طراحی:

ما به رسالت طراحی اعتقاد داریم و ارائه محصولات در بسته بندی زیبا و جذاب را مورد توجه قرار داده ایم. ما عاشق ظرافت هستیم، و سادگی را ارج می نهیم و این شیوه زندگی ماست و همینطور در محصوالات مان این اصول را بنا نهاده ایم. الهام بخش ما زیبایی شناسی نوردیک و طبیعت بی نظیر آن است که از شمال اروپا می آید. مصالحه ای را در این زمینه روا نمی داریم. ما به راحتی نمی توانیم در مورد دیزاین مصالحه کنیم و همیشه طراحی را درالویت قرار می دهیم.

محصولات مشتری پسند:

ما به روابط انسانی ارج می نهیم. ما رشد و بالندگی خود را با شرکایمان تسهیم می نماییم و این امر در رابطه با موفقییت ها و اشتباهاتمان نیز صادق است چرا که به ندای بازار گوش می سپاریم و بدان پاسخ می دهیم. ما ساده زیستی را تبلیغ می کنیم و محصولاتمان نیز به پیروی از این خواسته از مزایای سهولت استفاد، طراحی صادقانه و عملکرد آشکار برخورداند.

 تکاپو در عرصه نوآوری:

ما زندگی را صحنه تلاش و تکاپو می دانیم و به اعتقاد ما بهترین شیوه زیستن در کاوش و تفحص همه جانبه نهفته است و بس. تیم کارشناسان ما همواره درصدد بروز چالش ها و فرصت ها می باشد چرا که مبارزه با مشکالت ریشه در خون ما دارد و ما این روحیه را به نحو احسن در قالب ابداع و عرصه لاک ناخن های پرجاذبه، دلربا و مشتری پسند متجلی ساخته ایم.