• محصولات خاص و فوق العاده آبدرمانی در اِسپا

    WHITE SPA

GENTLE SOAK

# KWSGS08
۲۵۰ ml

این لوسیون برای اماده سازی پوست قبل از پیلینگ مورد استفاده قرار میگیرد که دارای مواد مرطوب کننده سبک و معطر با تحریک کنندگی بالا برای نرم کردن کوتیکول ها و پوست های خشک شده) پینه بسته (و پاک کنندگی عمیق مورد استفاده قرار میگیرد.

LUXURIOUS FILLER

# KWSLF08
۲۵۰ ml

محصول جدیدی از لاین اسپا که انقلابی دیگر در حفظ پوست می باشد و نتیجه عالی بوجود می آورد. مواد تشکیل دهنده این محصول روغن ارگان و کره است که با چربی طبیعی موجود باعث ریشه کن شدن پوست های آسیب دیده  از عوامل محیطی و ترمیم پوست می شود. این محصول پوست را از پیر شدن و ایجاد چین وچروک زود هنگام محافظت میکند. قابلیت جذب سریع این محصول از ایجاد چربی اضافه جلوگیری کرده و لیفتینگ قابل ملاحظه ای به پوست می بخشد.

LUMINOUS PEELING

# KWSLP08
۲۵۰ ml

این محصول حاوی مواد پلینگ بسیار درخشان برای روشن کردن پوستهای خسته) پوستهای آسیب دیده تحت تاثیر شرایط محیط ( بکار میرود. ترکیبات این محصول حاوی شیر و خرده های بامبو و روغن ارگان میباشد. پوستهای پوسته پوسته شده را بطور معجزه آسا رطوبت رسانی میکند .یکی از عوامل منحصر به فرد این محصول درخشانندگی میباشد و در انتها نیاز به شستشو ندارد.

ULTRA-RICH MOISTURIZER

# KWSRM08
۲۵۰ ml

.این محصول یکی دیگر از مرطوب کننده های اسپا با قدرت بسیار بالای رطوبت رسانی است که دو کاربرد دارد (دست و بدن) متشکل از علم شیمی و مواد طبیعی (روغن درخت قلم) میباشد که کلاژن های پوست را تحریک کرده و حالت ارتجاعی پوست را بر میگرداند. یکی از مزیت های این جلوگیری از پیری زود هنگام و چین و چروک حاصل از خشکی می باشد که بافت مرده پوست را به لطافت طبیعی برمیگرداند.

INTENSE FOOT PEEL

# KWSFP08
۲۵۰ ml

این محصول یکی از قوی ترن مرطوب کننده های اسپا میباشد برای پاهای که تحت تاثیرعوامل محیطی از قبیل خشکی آب و هوا و گرد وخاک هستند استفاده میشود.ترکیبات این محصول شیر و پودر لاوا می باشد که خشکی پوست را از بین برده و مواد مغذی که حاوی کره روغن درخت قلم میباشد  که باعث برگرداندن رطوبت طبیعی پوست شده و از خشکی مجدد جلوگیری می کند.