• سری کرم های تخصصی دست

    PROFFESIONAL HAND CREAMS

LUXURY LIFTING

PROFFESIONAL HAND CREAMS 240 ml

این کرم لیفتینگ که به پوست های جا افتاده اختصاص دارد موجب ترمیم و اصلاح معایب پوست شده و بی درنگ و به گونه ای آشکار از میزان چین و چروک پوست می کاهد. کرم اعجاز انگیز یاد شده به گونه ای طراحی شده که با نخستین علایم حاکی از پیری و کهولت پوست به مقابله بر می خیزد و ضمن برطرف کردن چین های ریز، جلوه ای درخشان که برق سلامت در آن ساطع است را به پوست می بخشد. (برای مصرف روزانه)

RICH CREAM

PROFFESIONAL HAND CREAMS 240 ml

این کرم با قوام پرمایه خود به درمان پوست بسیار خشک اختصاص دارد و آن را از گزند سرما محافظت می کند. اجزای فعال به کار رفته در فرمولاسیون این کرم، سلول های آسیب دیده پوست را تغذیه می کنند و از خود پوست در برابر شرایط جوّی بسیار نامساعد به نحوی عالی حفاظت می نمایند. (برای مصرف روزانه)

SUPER MOISTURE

PROFFESIONAL HAND CREAMS 240 ml

این کرم با قوام بسیار لطیف خود پاسخی است قاطع و کارامد به شرایط بسیار نامساعد مانند هوای گرم و روزهای تابستان که پوست شما به تأمین رطوبت در عمق پوست و محافظت در برابر پرتوی فرابنفش آفتاب نیاز دارد. فراورده یاد شده با لطافت سرمست کننده پدید آمده در پوست، جذب سریع رطوبت و احساس دلنشین و غیر چربی که به پوست می بخشد رضایت خاطر مصرف کننده را فراهم می سازد. (برای مصرف روزانه)